Sauna Sobası
Sauna

Sauna Sobası

Kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Ev tipi sauna kullanımı için ideal bir üründür. Kişisel ev tipi saunalarda tercih edilir. Düşük güçlü olmasına rağmen oldukça verimli bir performasa sahiptir.

İstenildiği takdirde Misa dijital sauna kontrol paneli ile kullanılabilir. Bu şekilde kullanıldığında ısıtma performansı daha verimli olur.

Güvenlik: Elektronik su seviye kontrol sistemine sahiptir. Susuz çalışması durumunda buhar jeneratörü çalışmayı güvenli bir şekilde durdurur. Ayrıca basınç valfi cihazdaki buharı güvenli bir şekilde boşaltır.

Performans: Elektrik gücü 6 kW olmasına rağmen oldukça yüksek performans sağlar. Evde kullanım için oldukça ideal bir üründür.

Daha küçük boyut: Misa ev tipi buhar jeneratörü özel tasarımı ile her alanda kendine yer bulur. Örneğin banyo dolabının içine rahatlıkla sığacak şekilde yerleştirilebilir.

Düşük enerji tüketimi: Elektrik tüketimi çok düşüktür. Ev tipi elektrik ile çalışacak şekilde üretilmiştir. Özel bir elektrik alt yapısına gerek yoktur.

 Tahko sauna ısıtıcı, yüksek Fin kalitesini ve düşük fiyatı birleştirir. Tahko M mekanik kontrollü üzerinideki düğmelerden kontrol edilmekte ısıyı ve zamanı ayarlayan iki adet düğme sauna üzerinde mevcutttur. Volkanik sauna taşları ile birlikte sauna odası içerisinide gerçek buhar keyifini yaşabilirsiniz normal sauna sobasına göre daha fazla sauna taşları alan tahko m sauna sobası bu sayede daha fazla buharlı gerçek sauna keyifini yaşayabilirsiniz. Sauna yaptırırken gerçek Finlandiya üretimi olan mondex sauna sobası istemeyi unutmayınız.

Soba, saunada fazla yer kaplamamaktadır, bu nedenle daha küçük yerlere montajı kolaydır.

Mondex sauna sobaları % 100 Finlandiya’da üstün kaliteli olaraküretilmiştir.

Saunaya yaptırırken tavsiyemiz mutlaka Finlandiya’da imal edilmiş Mondex Sauna Sobası tercih etmenizdir.