Sauna Menfezi

Arlino Sauna Menfezi

Sauna menfezi sauna havalandırma sistemlerinde kullanılmaktadır. Havalandırma deliklerinin dekoratif bir şekilde gizlenmesine için kullanılır. Genellikle havalandırma sürgüsü ile birlikte kullanılmaktadır.

Havalandırma sürgüsünün aksine sabit yapıdadır ve sürekli açık konumda kalacak olan hava deliklerine bağlanır. Montaj kolaylığı sağlaması için 2 adet vida yeri bulunmaktadır, ayrıca istenildiğinde yapıştırılarak da sabitlenebilir. Tamamen özel ahşaplar kullanılarak el işçiliği ile yapılmıştır. Oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Genellikle saunanın dış mekanlarına bakan duvarlarında kullanılır. Sade ve şık bir yapıya sahiptir, her türlü mekan ile dekoratif olarak uyum sağlar. Gerektiğinde boyanabilir özelliktedir.

Ölçüsü genellikle standart olup, istenildiği takdirde özel ölçülerde imalat yapılabilmektedir. Aksi bir durum olmadığında sabit kullanım yeri saunanın dış duvarlarıdır. Sadece havalandırma deliğini kapatmakla kalmaz, özel yapısı ile havalandırma sirkülasyonunun temiz havayı saunanın içine almasına yardımcı olur.

Sauna menfezi aksesuar siparişlerinde isteyen müşterilerimize sauna aksesuar seti  içerisinde 1 adet olarak sunulabilmektedir.