Sauna Kum Saati

Arlino Sauna Kum Saati

Örneğin sauna 15 dakika kullanılacaksa içeriye girildiğinde saatin bir kez döndürülmesi yeterlidir, sürenin sonunda sauna dan çıkılmalıdır. Eğer sauna kullanıcısı 20 dakikalık bir sauna seansı yapmak istiyorsa, saatin bir kez kurulması, sürenin sonunda ise ikinci defa kurularak 5 dakikalık işaretin dolması gerekir. Bu şekilde kullanılarak sauna kullanım süresi belirlenmiş olur.Sauna kum saati sauna kullanımında kullanılan aksesuarlardan bir tanesidir. Sauna seansının süresinin belirlenmesinde kullanılır. Standart bir sauna seansı süresi genellikle 15 dakikadır. Kullanıcılar bu süreyi sauna kum saati vasıtası ile takip ederler. Saunaya ilk girildiğinde saat döndürülerek ayarlanır. Ürünün üzerinde 5,10,15 şeklinde zaman işaretleri vardır, bu işaretler vasıtasıyla kullanım süresi ayarlanmış olur.

Saunayı kullanan kişi sauna kum saatinin üzerindeki zaman işaretleri sayesinde, kullanım süresini kendi istediği şekilde ayarlayabilir.

Ürünün Genel Özellikleri

  • İthal, kullanışlı ve 2 yıl garantilidir.
  • Sauna kullanım süresinin belirlenmesinde kullanılır.
  • Zahmetsizce ve kolaylıkla montajı yapılabilir.
  • Montaj vidaları ürün ile birlikte verilmektedir.

Sauna kum saati fiyatları bakımından yapısal özelliklerine göre belirlenirler. Üretiminde kullanılan ahşabın cinsi, kum taneciklerinin rengi ve yapısal özellikleri ve genel tasarımı sauna kum saati fiyatı açısından belirleyici özelliklerdir. Firmamızdan yapacağınız siparişlerde tamamen müşteri odaklı hareket edilerek isteğinize uygun özelliklerde ve markalarda ürünler size sunulur. Bu şekilde sorunsuz müşteri memnuniyeti hedeflenir.