Sauna Kokusu

Arlino Sauna Kokusu

Sauna Kokusu Nasıl Kullanılır ?

Sauna kokusu sauna kovasının içerisindeki suya bir miktar dökülerek kullanılır. İhtiyaç duyduğunuz sauna kokusu çeşitlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. En çok kullanılan kokular çam, okaliptüs, mentol ve karışık meyve kokularıdır.

Sauna losyonları ürünleri genel olarak doğal yağlardan elde edildiğinden ötürü kullanılmadan önce kutusunun hafifçe çalkalanmasın da yarar vardır.( Doğal ürünler olduğundan kutuda beklerken çökme meydana gelebilir)

Sauna kovasındaki suyun içine bir miktar dökülerek kepçe yardımıyla kovadaki kokulu su biraz karıştırılır, sonrasında ısınmış sauna taşlarının üzerine yavaşça uygulanır. Volkanik taşların üzerine dökülen bu karışım hemen buharlaşarak ortamın havasının değiştirir. Bu sayede sauna odasında istenilen koku elde edilmiş olur.

Ürünle İlgili Önemli Hatırlatma

Sauna losyonu ürünü doğal yağlardan elde edilir, bundan dolayı kullanılırken mutlaka sulandırılarak kullanılmalıdır. Ürün kesinlikle direkt olarak volkanik taşların üzerine dökülmemelidir.

Tavsiye Edilen Kullanım Şekli Ve Miktarı

Sauna ısıtıcısı iyice ısındığında volkanik sauna taşlarının üzerine az miktarda kepçe ile dökülerek uygulanmalıdır. Yarım kova su için ürünün kendi kapağı ile bir ölçek dökülmesi uygundur. İstenilen yoğunluk miktarına göre bu oran biraz daha arttırılabilir.