Sauna Kapıları

Sauna kapıları sauna kabinindeki sıcak havayı sızdırmaz özellikte olmalı, ayrıca dış mekandaki normal sıcaklıktaki havanın kabinin içindeki hava ile karışmasını önleyecek şekilde iyi bir izolasyon yapacak özellikte olmalıdır.

Sauna kapısı kilit,sürgü yada otomatik menteşeler kullanılmamalıdır.Kapı içeriye doğru açılmamalı,açılp kapanırken tutukluk yapmamalıdır.İyi bir sauna kapısının önemi göz ardı edilemez. Malesef hala üretilen "basit dizaynlı " sauna kapıları büyük enerji kaybına ve sauna malzemesinde dağlanmış ahşaplar gibi büyük zararlara yol açmaktadır.

Ahşap Sauna Kapısı: Klasik model bir kapıdır. Ladin ağaçlarından yapılmış sağlam bir ahşap iskeletin her iki yüzü lambiri ile kaplanmıştır. İzolasyon malzemesi olarak 8 cm kalınlığında bir yüzü alüminyum folyolu cam elyafı kullanılır. Temperlenmiş ısıya dayanıklı camlı estatik görünümlü ve dışarıya açılır özellikte bir kapıdır. Sauna kapıları için özel lçüde üretim yapmaktayız.

Cam Sauna Kapısı: Modern bir dizayna ve estatik bir görünüme sahiptir. 8 mm kalınlığında temperlenmiş füme renk cam kullanılır. Cam kapılar için özel olarak tasarlanmış roler kilit sistemiyle ve sızdırmaz silikon contalarıyla cam sauna kapısı çok sağlam ve ısı geçirmez özelliktedir. Sauna kapısı fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

 Sauna Kapıları
 Sauna Kapıları
 Sauna Kapıları
 Sauna Kapıları
 Sauna Kapıları
 Sauna Kapıları
 Sauna Kapıları
 Sauna Kapıları
 Sauna Kapıları