Sauna Aksesuar Seti

Arlino Sauna Aksesuar Seti

Sauna aksesuar seti yeni bir sauna yaptırdığınızda veya mevcut sauna odanızı yenilemeyi düşündüğünüzde ihtiyaç duyabileceğiniz en gerekli malzemeleri içerisinde bulundurur. Keyifli bir sauna kullanımı için ihtiyacınız olan her şey bu paketin içerisindedir.

Sauna kullanımı için gerekli tüm aksesuarlar bir arada bu paketin içerisindedir. Paket içeriği müşteri taleplerine göre özel olarak değiştirilebilir. Sauna aksesuar setleri alımlarında toplu alım gerçekleştiği için bu paket içerisindeki ürünlerin tek tek sipariş verilmesine göre oldukça ekonomiktir.

Sauna aksesuar setleri arasında istediğiniz tercihi yapabilir, bakır sauna kovası veya kepçesi veya ahşap sauna kovası ve kepçesi tercih edebilirsiniz. Sauna aksesuar setleri tüm sauna imalatlarımız da standart olarak kullanılmaktadır. Sauna malzemeleri ithal ürünler olup 2 yıl garanti altındadırlar. Kaliteli, ithal ve kullanışlı sauna aksesuar setleri stoklarımızda bulunmakta ve sipariş edilen gün kargoya sizin adınıza teslim edilmektedir.

Sauna kullanımınızı keyifli hale getirmek için arlino sauna aksesuar setlerini kullanabilirsiniz.

Sipariş İçin : 0212 505 37 37

Siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

Sauna Aksesuar Seti İçerisinde Neler Var ?

  • 1 Adet Ahşap veya bakır sauna kovası ve kepçesi. ( tercihinize bağlı)
  • 1 Adet Termometre, higrometre kombin
  • 1 Adet Sauna kum saati ( 15 dakikalık )
  • 1 Adet Sauna kokusu 500ml ( çam, okaliptus, menthol vb)