Hakkımızda

Karadeniz Sauna Türkiye' de sauna sektörünün en iyi ve köklü firmalarından biridir. İstanbul' da yerleşik olan firma alanındaki 22 yıllık tecrübesi, üstün müşteri memnuniyeti ve geniş ürün yelpazesiyle 1991 yılından itibaren sauna sektöründe faliyet göstermeye başlamıştır.

Karadeniz Sauna imalatçı firma kimliğini kuruluşundan bu güne kadar korumuş olup saunanın teklif ve projelendirme aşamasından müşteriye çalışır durumda teslim edilmesini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştiren Türkiye' deki sayılı sauna üreticileri arasında yer almaktadır.
Karadeniz Sauna müşterilerine evlerinin uygun bir yerine 1 gün gibi kısa bir sürede kaliteli ve kullanışlı bir sauna yaptırma imkanı sunmakla birlikte Türkiye' de saunanın her evde olması gereken bir sağlık gereci olduğunu belirtmekte ve bu konuda bilgilendirici çalışmalarda bulunmaktadır.

Karadeniz Sauna ekonomik fiyat politikası, kaliteliteden ödün vermeyen bir üretim aşaması ve satış sonrası hizmet garantisiyle müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Kuruluşundan bu yana alanında bir çok başarılı projeye imza atmış olan firma, bu günde çalışmalarını sürdürmektedir.