Buhar Odası Jeneratörü
Buhar Odası

Buhar Odası Jeneratörü

Buhar jeneratörleri, buhar odalarının ana unsurlarıdır. Buhar odanızın tam verimli bir mekân olması hacme uygun buhar jeneratörü ile sağlanır. Buhar jeneratörleri harici kontrol panosu ile kullanılır. Arzu edilirse esans pompası ile buhar odanız içerisine rahatlatıcı aromaterapik kokuları verebilirsiniz.

Misa Buhar Odası Jeneratörü 6 kW

Misa Buhar Odası Jeneratörü 6 Kw

Ev tipi ve orta büyüklükteki buhar odalarında kullanılmak için
tasarlanmıştır.
En kaliteli malzemelerden üretilen Misa MSG buhar jeneratörleri
sessiz ve sürekli buhar üretme özellikleri ile öne çıkmaktadır.

Misa Ev Tipi Buhar Odası Jeneratörü 9 Kw

Ev tipi kullanım için tasarlanmış, bir buhar odası jeneratörüdür. En iyi malzemelerden ve parçalardan imal edilmiştir. Elektrik ve su bağlantısı gerektirir. Harici kontrol paneli ile kumanda edilir.

Misa Ev Tipi Buhar Odası Jeneratörü

Elektronik su seviye kontrol sistemine sahiptir. Susuz çalışması durumunda buhar jeneratörü çalışmayı güvenli bir şekilde durdurur. Ayrıca basınç valfi cihazdaki buharı güvenli bir şekilde boşaltır

Elektrik gücü 6 kW olmasına rağmen oldukça yüksek performans sağlar. Evde kullanım için oldukça ideal bir üründür.

Misa ev tipi buhar jeneratörü özel tasarımı ile her alanda kendine yer bulur. Örneğin banyo dolabının içine rahatlıkla sığacak şekilde yerleştirilebilir.

Elektrik tüketimi çok düşüktür. Ev tipi elektrik ile çalışacak şekilde üretilmiştir. Özel bir elektrik alt yapısına gerek yoktur.

Ürüne özel dijital kontrol paneli, buhar çıkış nozulu, ısı sensörü vb. gibi ekipmanları kutusunda standart olarak gelmektedir. Tam ve eksiksiz bir paket olarak sunulmaktadır.