Bakır Sauna Kovası

Arlino Bakır Sauna Kovası

Bakır sauna kovası en çok kullanılan sauna aksesuarları arasındadır. İyi bir sauna kullanımı için sıcaklık ve nem oranının ideal seviyede olması gerekmektedir, bakır sauna kovası bu doğrultuda kullanılır.

Bakır Sauna Kovası Nasıl Kullanılır ?

Sauna odası içerisinde dolaşan havanın nem seviyesi düştüğünde içeride nefes almak zorlaşmaktadır, havadaki nem seviyesinin yükselmesi için sauna kovası ve kepçesi ile ısıtıcıdaki volkanik taşların üzerine gerekli miktarda su dökülür. Kabin içerisindeki sıcaklık oranı bir miktar düşer ve nem oranı ters orantılı olarak bir miktar artar.

Bu sayede saunayı kullanan kişi daha rahat nefes alır ve saunadan tam anlamıyla faydalanmış olur. Bu bakır sauna kovasının kullanım şekli kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir, kimi kullanıcılar taşların üzerine az miktarda yada hiç su dökmeyerek saunayı daha kuru ve daha sıcak kullanmayı severler. Bazı kullanıcılar ise tam tersine daha nemli bir sauna kullanımını tercih ederek, bol miktarda su kullanırlar.

Bakır Sauna kovasındaki suyun içine bir miktar sauna kokusu ekleyerek kabin içerisinde değişik kokular elde edebilirsiniz.( Çam, menthol, okaliptus, limon vb )

Ürünün Genel Özellikleri

Ürünümüz ithal olup 2 yıl garantilidir.

Bakır sauna kovası saunaya şık bir görünüm katar.

Ahşap sauna kovası na göre daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Bakırdan üretildiği için rahatlıkla temizlenebilir.